Matagot Trails: A Parks Game

509 

Matagot Trails: A Parks Game  Matagot Matagot Trails: A Parks Game 509 Kč

Popis produktu

Vydejte se na výlet v TRAILS, prozkoumejte ikonická místa a národní parky po celých USA, sbírejte zdroje, pozorujte divokou přírodu a získávejte odznaky divočiny. TRAILS je samostatné dobrodružství ze série PARKY s kresbami z tiskové série Fifty-Nine Parks.

Ve hře TRAILS hráči putují po stezce sem a tam, sbírají kameny, žaludy a listí, fotografují a setkávají se s divokou zvěří, za což získávají bonusy. Na začátku a konci stezky můžete odevzdat suroviny a získat odznaky, po jejichž získání se vydáte zpět opačným směrem.

Když hráči navštíví konec stezky, nad stezkou zapadá slunce. S příchodem noci poskytují místa stezky silnější akce, které však netrvají věčně. Když slunce opustí stezku, proběhne poslední kolo hry, poté vyhrává hráč s největším počtem bodů z nasbíraných odznaků, pořízených fotografií a pozorování ptáků.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 20-40 minut. Autor Henry Audubon. EAN 850003498126. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 850003498126 Kategorie: , , ,
Výrobce:Matagot

Související produkty