Matagot Xi’an

999 

Matagot Xi’an  Matagot Matagot Xi’an 999 Kč

Popis produktu

246 PŘ. N. L: Budoucí první čínský císař Jing Čeng nařizuje stavbu terakotové armády. Ta bude součástí “Velkého mauzolea”, monumentu postaveného na oslavu nekonečné slávy dynastie Čchin a také na ochranu v posmrtném životě. Jako císařův zástupce budete požádáni, abyste splnili jeho přání a vedli tým dělníků a pomocníků, kteří budou získávat suroviny, vyrábět a zdobit sochy bojovníků a dodávat jim kvalitní dřevěné a bronzové zbraně.

Xi’an se hraje v šesti tazích, přičemž v každém tahu se odehrají dvě kola. To znamená, že každý hráč si během hry zahraje přesně dvanáctkrát. Během každého tahu si hráči dobírají první čtyři karty ze svého osobního balíčku dělníků a poté hrají dvě kola v tahu. Nejprve si každý hráč vybere dvě karty a zbylé dvě karty odloží lícem dolů. Ve druhém kole se použijí zbývající dvě karty. Po šesti kolech vyhrává hráč, který získal nejvíce bodů prestiže.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická, Strategická. Herní doba 30–60 minut. Autor Marco Legato, Francesco Testini. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 89183 Kategorie: , , ,
Výrobce:Matagot

Související produkty