Mayfair Games Grand Austria Hotel – EN

1 499 

Mayfair Games Grand Austria Hotel – EN  Mayfair Games Mayfair Games Grand Austria Hotel – EN 1499 Kč

Popis produktu

V houstnoucí vídeňské moderně soupeří o zákazníky znamenité kavárny. Vídeň zaplňují inspirativní umělci, významní politici a turisté z celého světa, kteří potřebují hotelový pokoj. To je vaše příležitost proměnit svou malou kavárnu ve světoznámý hotel. Najměte personál, splňte přání svých hostů a získejte císařovu přízeň. Teprve pak se z vaší kavárny stane Grand Austria Hotel.

Začínající hráč hodí kostkami, seřadí je podle hozeného čísla a umístí je na příslušná akční pole. Na tahu si hráč vybere jednu ze šesti akcí a provede ji. Počet dostupných kostek na příslušných akčních polích určuje, kolik hráč z akce získá. Poté jednu z kostek odstraní a může provést další akce. Pomocí různých akcí může hráč obstarat potřebné nápoje a nádobí, připravit místnosti nebo najmout personál.

Žádný hotel však nemůže růst bez hostů. Moudře zvolit, které hosty přilákat, a splnit jejich objednávky přináší některé důležité bonusové akce. Karty zaměstnanců mají také různé výhody, ale hra končí po sedmi kolech a žádný hráč nemůže udělat vše, co chce, takže vyhraje ten, kdo se správně rozhodne a najde nejlepší způsob, jak vytvořit bonusové akce.

Díky 116 různým kartám a novému uspořádání v každé hře poskytuje Grand Austria Hotel obrovskou hodnotu pro opakované hraní. Každá hra stojí sama o sobě a vyžaduje nové taktiky a strategie.

 

Obsah balení:

2 herní desky
4 hotelové desky (oboustranné)
9 destiček pořadí tahů
116 karet
56 hostů
48 zaměstnanců
12 politiků
4 karty přehledu
84 destiček místností ve třech barvách
120 jídel a nápojů (dřevěné kostky)
12 destiček císaře
14 kostek
24 dřevěných disků
4 značky vítězných bodů
1 odpadkový koš
1 značka kola
Sbírka pravidel

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-120 minut. Autor Virginio Gigli, Simone Luciani. EAN 4260402316529. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 4260402316529 Kategorie: ,
Výrobce:Mayfair Games

Související produkty