MDR Publishing Simon’s Cat – Dinner Date

349 

MDR Publishing Simon’s Cat – Dinner Date  MDR Publishing MDR Publishing Simon’s Cat – Dinner Date 349 Kč

Popis produktu

Pomozte mu zlepšit jeho lovecké dovednosti. Zakřičte ve správný okamžik “Simon’s Cat!” a posbírejte ze stolu co nejvíce karet.
SIMON’S CAT – DINNER DATE je hra pro celou rodinu. Jde v ní především o rychlé reakce a sledování výhry! Cílem hry je nasbírat co nejvíce karet. Karetní hra SIMON’S CAT – DINNER DATE je hra pro celou rodinu, pro věkovou kategorii 5-105 let. Jde v ní především o rychlé reakce a sledování výhry. Kocour Simon a jeho kamarádi hledají ukryté pamlsky. Zjistěte, které zvířátko je umí nejlépe vystopovat.

Buďte rychlí, získávejte body a křičte “Simonův kocour!”, když uvidíte toho nenasytného kocoura. Hra pokračuje, dokud není z balíčku vytažena poslední karta. Tato rychlá karetní hra pro 2 až 8 hráčů obsahuje rozkošné kresby převzaté přímo ze seriálu animátora a ilustrátora Simona Tofielda na YouTube Simon’s Cat, který má stovky milionů zhlédnutí. Tato karetní hra je vynikajícím dárkem pro ty, kteří mají rádi jednoduchá řešení a nemají rádi dlouhé návody. Skvěle se hodí ke všem příležitostem, jako jsou narozeniny nebo Vánoce.

Další vlastnosti: Typ hry Párty. Herní doba 10-15 minut. EAN 5905669227407. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6,2.

Katalogové číslo: 5905669227407 Kategorie: , , ,

Související produkty