MDR Publishing Simon’s Cat – Lunch Time

349 

MDR Publishing Simon’s Cat – Lunch Time  MDR Publishing MDR Publishing Simon’s Cat – Lunch Time 349 Kč

Popis produktu

Kocour Simon a jeho kamarádi hledají skryté pamlsky. Zjistěte, které zvířátko je umí nejlépe vystopovat. Buďte rychlí, získávejte body a křičte “Simonův kocour!”, až uvidíte toho nenasytného kocoura.
SIMON’S CAT – LUNCH TIME je hra pro celou rodinu. Jde v ní především o rychlé reakce a sledování výhry! Cílem hry je nasbírat co nejvíce bodů.
HRA PRO KAŽDÉHO Karetní hra ” SIMONS CAT – LUNCH TIME” je hra pro celou rodinu, pro věkovou kategorii 5-105 let. Jde v ní především o rychlé reakce a sledování výhry.
JEDNODUCHÁ PRAVIDLA Kocour Simon a jeho přátelé hledají skryté pamlsky. Zjistěte, které zvířátko je umí nejlépe vystopovat. Buďte rychlí, získávejte body a křičte “Simonův kocour!”, když uvidíte toho nenasytného kocoura. Hra pokračuje, dokud není z balíčku vytažena poslední karta. Doba hraní: 10 min.
KRÁSNÝ DESIGN Tato rychlá karetní hra pro 2 až 8 hráčů obsahuje rozkošnou kresbu převzatou přímo ze seriálu animátora a ilustrátora Simona Tofielda na YouTube Simon’s Cat, který má stovky milionů zhlédnutí.
PERFEKTNÍ IDEÁL PRO DÁREK Tato karetní hra je vynikajícím dárkem pro ty, kteří mají rádi jednoduchá řešení a nemají rádi dlouhé návody. Skvěle se hodí ke všem příležitostem, jako jsou narozeniny nebo Vánoce.

Další vlastnosti: Typ hry Párty. Herní doba 10-15 minut. EAN 5905669227414. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 8. 7. Herní doba (minut) do 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6,2.

Katalogové číslo: 5905669227414 Kategorie: , , ,

Související produkty