Mindok Bezva fotka

529 

Mindok Bezva fotka  Mindok Mindok Bezva fotka 529 Kč

Popis produktu

V roli světoběžníků a slavných fotografů přírody cestujete všemi kontinenty a snažíte se rozšířit svou sbírku neotřelých snímků divokých zvířat.

Ve hře Bezva fotka musíte vyfotit zvířata, abyste získali co nejvíce vítězných bodů.
Pokud se nějaké zvíře objeví částečně nebo celé v objektivu fotoaparátu na vaší kartě Krajina, můžete si vzít odpovídající destičku (destičky) fotografií zvířat a umístit je do některého ze svých Alb, přičemž musíte respektovat omezení Alb – například pouze sněžná zvířata.

Kompletní Album vám umožní získat ještě více vítězných bodů, takže musíte své fotografie dobře uspořádat.

A pokud se zvíře do vašeho objektivu vejde celé, je to Dokonalý snímek a další krok k vítězství! Pokud jde o Yetiho, je tak divoký, nespoutaný a tajemný, že ho na pořízených fotografiích uvidíte jen z poloviny. Abyste světu dokázali jeho existenci… a získali další a další vítězné body, bude potřeba pořídit dvě různé poloviny.

Další vlastnosti: EAN 8595558305377. Typ hry Karetní, Rodinná. Hrací doba 20-30 minut. Autor Romain Caterdjian. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 6.5.

Katalogové číslo: 8595558305377 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mindok

Související produkty