Mindok Codex Naturalis CZ (plechová krabička)

399 

Mindok Codex Naturalis CZ (plechová krabička)  Mindok Mindok Codex Naturalis CZ (plechová krabička) 399 Kč

Popis produktu

Ve hře Codex Naturalis musíte pokračovat v práci mnicha Tybora Kweleina a sestavit stránky rukopisu, který obsahuje seznam druhů žijících v pralesích. Podaří se vám poskládat stránky v co nejlepším pořadí? A jsi připraven obětovat pár druhů, abys mohl rukopis rozvinout?

Sestavte vlastní slovutný Codex Naturalis. Obsáhlý tajný spis pak umožní zasvěcenému čtenáři nahlédnout do všech dosud známých poznatků o čtyřech přírodních říších, které jste objevili v nedotčeném pralese. Vykládejte a překrýve jte své karty, plňte tajné i společné úkoly a zajistěte si čestné místo mezi přírodozpytci.

Codex Naturalis je společenská hra pro 2 až 4 hráče, v níž vítězí ten, kdo promyšlenou kombinaci svých karet promění v nejvíce vítězných bodů.

Balení je v plechové krabičce.

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Tématická, Karetní. Herní doba 20-30 minut. Autor Thomas Dupont. EAN 8595558304677. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 7. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 8595558304677 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mindok

Související produkty