Mindok Na vlnách neznáma

1 599 

Mindok Na vlnách neznáma  Mindok Mindok Na vlnách neznáma 1599 Kč

Popis produktu

Hra čeká na aktualizaci aplikace s češtinou, která je potřeba k hraní.

Pirátská dobrodružství ve světě plném magie!

Ahoj, námořníci! Tato hra od tvůrců Zimy mrtvých probudí mořského vlka v každém z nás. Ve hře Na vlnách neznáma se hráči ponoří do života pirátů na palubě té nejskvělejší lodi, jaká se kdy plavila po všech sedmi mořích. Dobrá, možná to není úplně nejskvělejší loď, vlastně se tomu ani neblíží, ale rozhodně to není ta nejhorší! Zahrajte si napínavé scénáře s pomocnou aplikací a prožijte unikátní příběhy, v nichž se spolu s přáteli budete rozhodovat, zda zachráníte svět, nebo ho naopak oškubete o všechny prachy!
Každá partie hry Na vlnách neznáma představuje fantastické dobrodružství plné objevování podivuhodných zákoutí celého světa. Ve hře budete drancovat a plenit, hromadit kořist, zakopávat truhlice s pokladem na tajných místech a zúčastníte se nejedné lumpárny, kterou by vaše maminka dozajista neschvalovala.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Tématická, Kostková. Herní doba 120-240 minut. Autor Mr. Bistro, J. Arthur Ellis, Isaac Vega. EAN 8595558304196. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 7. 7. Herní doba (minut) 181+.

Katalogové číslo: 8595558304196 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mindok

Související produkty