Modiphius Entertainment Fallout: The Roleplaying Game Core Rulebook

1 099 

Modiphius Entertainment Fallout: The Roleplaying Game Core Rulebook  Modiphius Entertainment Modiphius Entertainment Fallout: The Roleplaying Game Core Rulebook 1099 Kč

Popis produktu

Roku 2077 se světem prohnala nukleární válka a nechala po sobě jenom spoušť. Ale navzdory všemu z popela povstala nová civilizace. Civilizace, jejíž jste součástí. Civilizace, jejíž osud máte ve svých rukou. Jakým způsobem se do ní zapojíte je jenom na vás. Přidáte se k odvážné skupině přeživších a založíte si vlastní osadu? Nebo se spřátelíte s Bratrstvem oceli či supermutanty, a přesvědčíte Pustinu o svojí pravdě násilím? Ghůl nebo robot, paladin nebo nájezdník, je to jenom na vás – stejně tak jako následky. Vítejte ve světě Falloutu.

V tomto 438stránkovém návodu najdete všechna pravidla a lore potřebný k tomu, abyste mohli začít hrát. Založeno na systému 2d20 společnosti Modiphius. Vytvořte si své vlastní přeživší, supermutanty, ghůly nebo roboty typu Pan Šikula. Najdete tu ikonické zbraně, zbroje, stimulanty, akční body i perky.

Video o hře:

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781912743681. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781912743681 Kategorie: , , ,

Související produkty