Modiphius Entertainment The Spy Game: Core Rule Book

849 

Modiphius Entertainment The Spy Game: Core Rule Book  Modiphius Entertainment Modiphius Entertainment The Spy Game: Core Rule Book 849 Kč

Popis produktu

Vítejte ve světě mezinárodní špionáže. Ponořte se do univerza plného vyzvědačů, nájemných zabijáků, tajných agentů a prohnaných superpadouchů.
The Spy Game je špionážní RPG, které používá pravidla 5th Edition. Co se skrývá za oponou konspirativních agentur? To zjistíte se svojí kumpačkou špehů, špiclů a špeciálů. Jakožto elitní infiltrátoři a hackeři se budete plížit ve stínech, manipulovat důležité osoby a dělat nemožné, abyste dosáhli svého cíle.

Svrhnete zkorumpovanou vládu nebo budete stát na straně vyšších zájmů? Zlikvidujete svůj cíl bez jakýchkoli skrupulí nebo se skrupulemi? Ochráníte svět před neviditelnou hrozbou nebo se jí sami stanete? 
Ve hře The Spy Game si vytváříte svůj vlastní příběh. Ať už jako protřelý dobrodruh ošlehaný větrem nebo šarmán elegán ve smokingu. Systém 5e usnadní nováčkům jejich první kroky a protřelé RPGčkaře nepřekvapí!

S pomocí tohoto rulebooku si sestavíte své vlastní mise, komplexní zápletky a najdete tu i pomůcky pro začínající i zkušené gamemastery.

Hra je v anglickém jazyce.

Představení hry v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781913445003. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 4. Jazyk pravidel anglický. . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781913445003 Kategorie: , , ,

Související produkty