Myší Doupě Kvedlalové – Kotlíky XL Varianta hry: Základní hra (8ks), Víčka a ohně: Kotlík s víčkem

599 

Myší Doupě Kvedlalové – Kotlíky XL Varianta hry: Základní hra (8ks), Víčka a ohně: Kotlík s víčkem  Myší Doupě Myší Doupě Kvedlalové – Kotlíky XL Varianta hry: Základní hra (8ks), Víčka a ohně: Kotlík s víčkem 599 Kč

Popis produktu

Tématické kotlíky s odpovídajícím symbolem na žetony ingrediencí pro hru Kvedlalové z Kvedlinburku. Kotlíky jsou kombinovatelné s víčky a ohni. Víčka slouží k uzavření a skladování žetonků přímo v kotlíku v krabici. Tyto víčka nemají rýhu, nemohou tedy sloužit jako stojánek na destičky knih.

Tato větší varianta kotlíků je určena pro vylepšené žetony GeekUp Bits nebo žetony s kryty. GeekUp bits (základ i rozšíření) se vejdou do kotlíků s rezervou a dají se snadno uzavřít víkem. Žetony s kryty se také do kotlíků vejdou a dají se uzavřít víkem, ale v případě nejpočetnějších zelených žetonků (58ks s rozšířením) to je opravdu natěsno a je třeba počítat s trochou snahy při přerovnávání.

Kotlíky byly testovány s originálními GeekUp Bits a s kryty z naší nabídky. Bohužel nemůžeme zaručit kompatibilitu jiných vylepšení či krytů, protože se mohou velikostně lišit.

 

Menší variantu kotlíků určenou pro původní kartonové žetonky naleznete zde.

Materiál: PLA, barevné

Rozměry: průměr 8 cm, výška 3,3 cm

 

Nejedná se o oficiálně licencovaný doplněk.

Originální komponenty jsou pouze pro ilustraci a nejsou součástí nabídky.

Další vlastnosti: Varianta hry Základní hra (8ks). Víčka a ohně Kotlík s víčkem. . . . . . . . . .

Katalogové číslo: 0689323824090 Kategorie: , , ,
Výrobce:Myší Doupě

Související produkty