Mytago Karbonové město: Sanguis Carbo

399 

Mytago Karbonové město: Sanguis Carbo  Mytago Mytago Karbonové město: Sanguis Carbo 399 Kč

Popis produktu

Karbonové město: Sanguis Carbo je soubor povídek ostravských autorů fantastiky, kteří umístili děj svých příběhů do rodného města, ovšem vytvořili si pro něj specifická prostředí alternativních realit. V knize naleznete několik samostatných příběhů sjednocených společným závěrem, v němž se hrdinové jednotlivých povídek musejí vypořádat s nástrahami nadřazené reality.

U zrodu projektu stála myšlenka, že Ostrava může mít mnoho podob. Je to místo s bohatou historií a její reálie samy o sobě vybízejí k experimentování. Autoři se snaží svým osobitým způsobem poukázat nejen na příslušnost k Ostravě, ale také na její kulturní a sociální rozmanitost. V určitém ohledu tak vzniká originální projekt, který dává prostor pro rozvíjení ústřední myšlenky i v budoucnu. Fantazie autorů totiž může být stejně pestrá, jako město samotné.

Další vlastnosti: Typ hry Kniha. Autor Kolektiv autorů. EAN 978-80-87761-69-4. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry český. Autor Kolektiv autorů. . . . . .

Katalogové číslo: 44658 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mytago

Související produkty