Mythic Games Super Fantasy Brawl – The Wizards’ Statues Expansion

569 

Mythic Games Super Fantasy Brawl – The Wizards’ Statues Expansion  Mythic Games Mythic Games Super Fantasy Brawl – The Wizards’ Statues Expansion 569 Kč

Popis produktu

Ragryl je nejstarší z tvůrců Brawlu, který je opředen starobylými pověstmi a starými kouzly. Je považován za jednoho z nejlepších myslitelů v historii a je nejvíce spjat s aspektem Stvoření Tří jader.

Esmaeina čnící socha ukazuje její mistrovství v magii, vrhá pohled na arénu a sahá do všech možných a myslitelných budoucností, aby určila, co se má stát. Esmae, která se vznáší nad symbolem Manipulace, vyzařuje sebejistotu a moc, když předsedá Super rvačce!

Garnet stojí hrdě uprostřed arény a vyzývá šampiony Rvačky, aby vstoupili do “nebezpečné zóny” v oblasti Ničení, kde má na povel živly Ničení.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 30-40 minut. Autor Jochen Eisenhuth. EAN 644216128228. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 618528205670 Kategorie: , , ,
Výrobce:Mythic Games

Související produkty