Nerdlab Games Mindbug: First Contact EN

599 

Nerdlab Games Mindbug: First Contact EN  Nerdlab Games Nerdlab Games Mindbug: First Contact EN 599 Kč

Popis produktu

Ve hře Mindbug vyvoláváte hybridní bytosti a posíláte je do boje proti soupeři – když však vyvoláte bytost, soupeř může použít jednoho ze svých Mindbugů, aby nad ní převzal kontrolu. Přelstěte svého soupeře ve fascinujícím taktickém souboji, ve kterém mít nejlepší karty a zahrát je ve špatný čas může být pro vás smrtící!

Karty ve hře Mindbug představují podivné bytosti, které mají jedinečné a mocné schopnosti, jako je například Compost Dragon, Snail Hydra nebo Kangasaurus Rex. Každý hráč začíná hru s deseti kartami nestvůr (pět v ruce a pět na dobírací hromádce) a snaží se je použít tak, aby snížil soupeřův počet životů na nulu. Každý hráč navíc obdrží dvě karty Mindbugů, které lze při zahrání použít k ovládnutí mysli soupeřovy bytosti. Tento inovativní mechanismus „Mindbug“ je jádrem hry a vede k jedinečnému rozhodovacímu procesu, díky němuž se Mindbug naprosto liší od ostatních karetních her.

Zahrání karty nevyžaduje ve hře Mindbug žádné zdroje. Díky tomu hra nemá žádnou přípravnou fázi (jako je sběr zdrojů) a nevyžaduje slabé karty. Protože se také netvoří žádný balíček, můžete začít hrát hned s jedním balíčkem. Neexistuje ani žádná neférová výhoda, protože hráči si dobírají karty ze stejného balíčku a vždy mají možnost ovládnout myšlenkami nejsilnější karty soupeře. Nakonec vše záleží na vašich vlastních rozhodnutích, díky čemuž je hra nesmírně spravedlivá a zároveň soutěživá.

Recenze hry (AJ):

Průběh hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná, Karetní, Pro dva. Herní doba 15–25 minut. Autor Daniel Piechnick. EAN 650414644606. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 25. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.9.

Katalogové číslo: 650414644606 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nerdlab Games

Související produkty