Nintendo Pokémon TCG: Virizion V Box

529 

Nintendo Pokémon TCG: Virizion V Box  Nintendo Nintendo Pokémon TCG: Virizion V Box 529 Kč

Popis produktu

Pokémon Virizion V Box je speciální dárkový produkt karetní hry Pokémon, který hráčům umožňuje snadno získat kartu silného travního pokémona Virizion V. Balení obsahuje dvě speciální promo karty (Virizion V a Keldeo) a obří sběratelskou kartu Virizion V Jumbo. Tyto karty jsou jedinečné pro tento produkt a dosud se nikde jinde neobjevily. Součástí obsahu jsou také 4 další booster packy a kód pro online hru. Virizion V je karta, která se hodí do všech herních balíčků s trávou a zároveň rozšíří vaši sbírku karet Pokémonů!

Pokémon V Box je speciální dárkové balení, které zaručuje silnou kartu Pokémon V podle vašeho výběru. Tato speciální sada je doplněna dvojicí boosterů pro karetní hru Pokémon, kterými můžete vylepšit svůj herní balíček. V každém takovém balení najdete také obří Jumbo kartu vybraného Pokémona a kód do online počítačové hry, díky kterému si můžete hru Pokémon V ihned vyzkoušet.

Obsah krabičky Pokémon Virizion V:
Foliová promo karta Virizion V – promo karta Keldeo
Obří Jumbo karta Virizion V
4x doplňkový booster pack – 1x Meč a štít – Fusion Strike, 1x Meč a štít – Astral Radiance a 2x Meč a štít – Lost Origin
kód do online hry, který odemkne kartu Virizion V a Keldeo.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rozšíření. Herní doba 20 minut. EAN 820650851209. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7,3.

Katalogové číslo: 820650851209 Kategorie: , , ,
Výrobce:Nintendo

Související produkty