Noris Spiele Escape Room: Mission Mayday Puzzle Abenteuer 3

449 

Noris Spiele Escape Room: Mission Mayday Puzzle Abenteuer 3  Noris Spiele Noris Spiele Escape Room: Mission Mayday Puzzle Abenteuer 3 449 Kč

Popis produktu

V tomto dokonalém kříženci únikové místnosti a skládačky prozkoumáváte vesmírnou loď a kousek po kousku odhalujete tajemství, která skrývá. Hru můžete hrát v klidu v režimu Puzzle nebo zapnout časovač a pokusit se získat co nejlepší skóre v režimu Escape Room. Zahrajte si tuto hru společně nebo si užijte Escape Room The Game: Vyzkoušejte si hru Escape Room: Puzzle Adventures sami!

Žijete v roce 2281. Včera jste opravili poškozený vesmírný teleskop v nově objevené galaxii Xanite. Právě jste se vydali na dlouhou cestu zpět na Zemi, když náhle obdržíte naléhavý telefonát z velitelského centra: pozemská průzkumná loď vyslala nedaleko od vás signál SOS… a je na vás, abyste zjistili, co se děje!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Logická. Herní doba 120 minut. EAN 4000826005674. 3. Jazyk hry anglický. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. . . . .

Katalogové číslo: 4000826005674 Kategorie: , , ,
Výrobce:Noris Spiele

Související produkty