NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Exacto – odhad vzdáleností

279 

NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Exacto – odhad vzdáleností  NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) NSV (Nürnberger-Spielkarten-Verlag) Exacto – odhad vzdáleností 279 Kč

Popis produktu

Vezměte si dvě desky. Jednu desku otočte přední stranou nahoru, aby bylo vidět 8 barevných koleček, a druhou přetočte na zadní stranu. Důkladně si prohlédněte vzdálenosti mezi oběma dírkami na zadní straně. Budete je muset přesně napasovat na libovolná dvě barevná kolečka na přední straně. Existuje vždy jediné správné řešení. Vzdálenosti mezi kolečky smíte pozorovat a odhadovat pouze očima. Když máte vybráno, které řešení považujete za správné, vyslovte jasně a zřetelně barvy obou koleček.
Dívejte se pozorně – všechno krásně pasuje!
Umístěte desku se zadní stranou na desku s přední stranou tak, aby obě dírky seděly nad Vámi vybranými kolečky. Řešení je správné pouze v případě, že obě kolečka jsou vidět skrze dírky přesně a beze zbytku.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 15 minut. Autor Reinhard Staupe. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 5. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) do 15.

Související produkty