Orange Nebula Unsettled: Scientific Fascinations

469 

Orange Nebula Unsettled: Scientific Fascinations  Orange Nebula Orange Nebula Unsettled: Scientific Fascinations 469 Kč

Popis produktu

Poddejte se svým svérázným intrikám… možná na úkor své posádky… v naději, že vaše mysl dokáže vyřešit to, co se jiným nepodařilo.

Riskněte to – využijte získané poznatky k vyplnění záhadných mezer, nad kterými jste celý život přemýšleli, namísto aplikace nastíněné pro daný úkol. Pokud vám intuice slouží stejně dobře jako váš intelekt, nechte se vést zvědavostí k pochopení namísto pouhého racionálního uvažování. V životě jde o víc, než co vás učili.

S tímto modulem si hráč může při každém získání Vhledu místo toho zvolit, aby posunul svou zvolenou osobní fascinaci. Pokaždé, když dokončíte dráhu fascinace, získá hráč odměnu na své desce fascinace. Hráč se tedy rozhodne, zda chce usilovat o svou odměnu za fascinaci na úkor usilování o pochopení a průlom.

Tento modul představuje osm desek fascinace. Na začátku hry si každý hráč vybere jednu desku fascinace a připevní ji na svou desku hráče.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Tom Mattson, Marc Neidlinger. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2.

Katalogové číslo: ONB0259 Kategorie: , , ,
Výrobce:Orange Nebula

Související produkty