Orange Nebula Unsettled: Strannos

469 

Orange Nebula Unsettled: Strannos  Orange Nebula Orange Nebula Unsettled: Strannos 469 Kč

Popis produktu

V této ohnivé říši plné časovaných manévrů a proměnlivé gravitace najdeš útočiště v kamenných schránkách s hodinovým strojem a vydržíš žár plovoucích lávových řek. Unsettled: Strannos je 5. krabice s planetou pro “Unsettled”.

Tuto vířící změť plovoucího kamení, lávových trubic a ohně drží “pohromadě” slabá gravitace a atmosférický obal, ale nikdy netvoří větší celek. Průzkumník stojící na kusu skály táhnoucím se k obzoru může pozorovat tisíce podobných kamenných kontinentů plujících nad hlavou a přes obzor, řeky lávy plující mezi nimi, kolem nich a nad nimi jako uvnitř lávové lampy o velikosti planety. V tomto neustále se měnícím světě pekelného žáru a ohromující podívané nemají slova nahoře a dole žádný význam. Pohybovat se v tomto prostředí znamená riskovat smrt.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 60-90 minut. Autor Tom Mattson, Marc Neidlinger. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.6.

Katalogové číslo: ONB0205 Kategorie: , , ,
Výrobce:Orange Nebula

Související produkty