Orange Nebula Vindication: Chronicles expansion

625 

Orange Nebula Vindication: Chronicles expansion  Orange Nebula Orange Nebula Vindication: Chronicles expansion 625 Kč

Popis produktu

Chronicles Vindication přidává více příběhu a informací jak o ostrově samotném, tak k vašemu životnímu příběhu. Pokaždé, když získáte nějakou kartu (společník, relikvie, schopnost, stvůra…), jiný hráč přečte chronicle kartu, která vám nabídne možnost se rozhodnout a nakonec i odhalí, jak jste ji získali. Čím více postupujete dobrodružstvím, tím více děje se vám odkrývá a tím více se vám otevírá možnost nabýt nové schopnosti.

Dále se musíte potýkat s různými událostmi, které hýbou celým světem. Pokud v okolí řádí bandité, mohou být taverny liduprázdné. Cestujete-li mlhou, může to být nebezpečnější, než se zdá… Dokud s takovými nesnázemi nevypořádáte, budou ovlivňovat i vaše okolí. A až se s nimi vypořádáte, můžete shrábnout tučnou odměnu…

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 45-150 minut. Autor Marc Neidlinger, Tom Mattson. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8,4.

Katalogové číslo: 29033 Kategorie: , , ,
Výrobce:Orange Nebula

Související produkty