Osprey Games The Silver Bayonet

799 

Osprey Games The Silver Bayonet  Osprey Games Osprey Games The Silver Bayonet 799 Kč

Popis produktu

Napoleonské války pustoší Evropu, vládne chaos a strach a temnota, která se kdysi držela ve stínech, získává odvahu. Nadpřirozené bytosti – upíři, vlkodlaci, ghúlové a ještě horší – využívají zmatku a útočí na izolované farmy, vesnice, a dokonce i na vojenské jednotky. Není známo, zda sledují nějaký mistrovský plán, nebo si jen užívají nově nabyté svobody. Většina lidí zprávy o těchto vraždách odmítá jako blouznění šílenců nebo lži dezertérů, ale pár lidí ví víc…

Stříbrný bajonet je skirmish válečná hra gotického hororu zasazená do období napoleonských válek. Každý hráč vytvoří elitní skupinu lovců příšer z řad jedné z velmocí. Střelci, šermíři a inženýři bojují bok po boku s mystiky, okultisty a dokonce i s těmi několika nadpřirozenými bytostmi, které lze ovládat nebo s nimiž lze vést rozumnou řeč natolik, že se s nimi dá domluvit. Hru lze hrát sólo, kooperativně nebo soutěžně, přičemž hráči postupují řadou vzájemně propojených dobrodružství, jejich vojáci získávají zkušenosti a utrpí těžká zranění a jejich jednotky triumfují… nebo padají tváří v tvář stínům. Je to hra plná akce a dobrodružství, kde se mušketa a šavle setkávají se zuby a drápy.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Válečná, Kniha. Autor Joseph McCullough. EAN 9781472844859. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 9. Náročnost (1-5) 2. Autor Joseph McCullough. . . .

Katalogové číslo: 9781472844859 Kategorie: , , ,
Výrobce:Osprey Games

Související produkty