Osprey Games Undaunted: Stalingrad – EN

2 249 

Osprey Games Undaunted: Stalingrad – EN  Osprey Games Osprey Games Undaunted: Stalingrad – EN 2249 Kč

Popis produktu

 

Stalingrad, 1942. Čeká vás vyčerpávající konflikt na tomto stěžejním bojišti. Zatímco kulky a bomby trhají město na kusy, jen díky důvtipu a statečnosti se můžete zmocnit základního kamene celé východní fronty a změnit běh dějin.

Na vašich bedrech spočívá těžké břemeno. Každá ztráta utrpěná v bitvě oslabí vaše síly na celé tažení. Každý výbuch bomby a minometný granát zanechává půdu, za kterou bojujete, v další zkáze. Každý centimetr ztracený ve prospěch nepřítele vás přibližuje ke spárám porážky. V průběhu až patnácti rozvětvených scénářů rozhodnete o osudu Stalingradu a možná i samotné války. Přestože důsledky vašich činů budou přetrvávat, hru samotnou lze plně resetovat a znovu hrát, což vám umožní prozkoumat všechny možné výsledky.

Undaunted: Stalingrad je monumentální samostatná hra na úrovni čety, která rozšiřuje rozsah a náročnost série nad rámec všeho, co tu bylo předtím. Díky více než 300 unikátním ilustracím Rolanda MacDonalda a 150 sugestivním brífinkům k misím, které napsal uznávaný autor Robbie MacNiven, se ponořte do této kampaně v samém srdci války.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní,. Herní doba 45-60 minut. Autor Trevor Benjamin, David Thompson. EAN 9781472852670. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 9781472852670 Kategorie: , , ,
Výrobce:Osprey Games

Související produkty