Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card Game: Curse of the Crimson Throne Adventure Path

1 329 

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card Game: Curse of the Crimson Throne Adventure Path  Paizo Publishing Paizo Publishing Pathfinder Adventure Card Game: Curse of the Crimson Throne Adventure Path 1329 Kč

Popis produktu

Curse of the Crimson Throne přináší pokračování příběhu ze zkladní hry a navíc umožňuje hrát až v 6 hráčích. Celkem tak v krabici najdete 550 karet, 4 nové postavy a 48 stránkový příběhový sešit.

Pathfinder Adventure Card Game je nová verze oblíbené dobrodružné karetní hry. Podobně jako ve dříve vydaných core setech si hráči vyberou jednu z postav – kouzelníka, zloděje apod. a vydají se na dobrodružství, ve kterém musí porazit mocného protivníka. Ten je reprezentován balíčkem karet. Hra ve svých mechanismech využívá i kostku, jako u klasického RPG. A postupně se vaše postavy budou zlepšovat, přičemž schopnosti se přenáší mezi dobrodružstvími. A abyste měli jistotu, že se vám Pathfinder Adventure Card Game neohraje, budou pravidelně vycházet balíčky s dalšími dobrodružstvími.

Tato edice má přepracovaná pravidla, aby byla srozumitelnější a výrazně změněnou grafiku karet. Zároveň je možné ji částečně kombinovat i s předchozími díly série.

 

Recenze hry v angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 90 minut. Autor Chad Brown, Keith Richmond, Aviva Schecterson, Mike Selinker, Liz Spain. EAN 9781640781481. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 61-90.

Katalogové číslo: 9781640781481 Kategorie: , , ,

Související produkty