Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path #174: Shadows of the Ancients (Strength of Thousands 6 of 6) – EN

569 

Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path #174: Shadows of the Ancients (Strength of Thousands 6 of 6) – EN  Paizo Publishing Paizo Publishing Pathfinder Adventure Path #174: Shadows of the Ancients (Strength of Thousands 6 of 6) – EN 569 Kč

Popis produktu

Zachraňte Magaambyu! Hrdinové se vracejí na magickou akademii Magaambya, aby zjistili, že padouch, kterého porazili na vzdálené planetě, dávno připravil další plán. Studenti a učitelé byli pokřiveni zlou magií a hrdinové se musí zapojit do legendárních zkoušek, aby získali prostředky k jejich osvobození. Zatímco se magambií prohání obludný nepřítel, je na hrdinech, aby školu zachránili před úplnou zkázou!

“Stíny Prastarých” je dobrodružství Pathfinderu pro čtyři postavy na 18. úrovni od Saifa Ansariho. Toto dobrodružství uzavírá dobrodružnou stezku Síla tisíců, šestidílnou měsíční kampaň, v níž se hrdinové vypracují ze skromných studentů na vlivné učitele a nakonec rozhodnou o osudu Magaambyi. Toto dobrodružství poskytuje návod k vyprávění příběhů, které se podobají pohádkám nebo se odehrávají na skutečně neobvyklých místech, a v závěru se podíváte na mocné nestvůry, magii a schopnosti, které si mohou přivlastnit jen ti nejmocnější hrdinové Magaamby!

Každý svazek měsíčníku Pathfinder Adventure Path v měkké barevné vazbě obsahuje podrobný scénář dobrodružství, statistiky několika nových nestvůr a podpůrné články, které mají Pánům hry poskytnout další materiál pro rozšíření jejich kampaně. Svazky Pathfinder Adventure Path využívají licenci Open Game License a fungují jak s RPG Pathfinder, tak s nejstarší fantasy RPG na světě.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640783881. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640783881 Kategorie: , , ,

Související produkty