Paizo Publishing Starfinder Adventure Path #43: Icebound (Horizons of the Vast 4 of 6) – EN

525 

Paizo Publishing Starfinder Adventure Path #43: Icebound (Horizons of the Vast 4 of 6) – EN  Paizo Publishing Paizo Publishing Starfinder Adventure Path #43: Icebound (Horizons of the Vast 4 of 6) – EN 525 Kč

Popis produktu

Nouzový signál z opuštěné části tundry vyšle hrdiny na záchrannou misi v krutém mrazu. Ve vraku hvězdné lodi, kterou obchází hrozivý hmyzí černý pasažér, najdou osamělého přeživšího vesk: součást obávaného Roje! Hrdinové vypátrají, že tvor pochází ze zmrzlého plynného obra ve stejné soustavě, kde se zmutovaná kolonie Roje začala probouzet z podivné hibernace. Podaří se hrdinům odvážně proniknout do plovoucího organického doupěte, aby zabránili Roji v kontaktu s velkou rojovou myslí?

“Icebound” je dobrodružství pro Starfinder Roleplaying Game pro čtyři postavy 7. úrovně od Jasona Tondra. Toto dobrodružství je pokračováním dobrodružné stezky Horizons of the Vast, šestidílné dvouměsíční kampaně, v níž hrdinové stojí v čele průzkumu a mapování nově objeveného světa plného záhad. Tento svazek obsahuje také doslov o špionážní agentuře Veskarium známé jako Směrnice-9, technologii převzatou z Roje a výběr smrtelných mimozemských hrozeb.

Každý dvouměsíční plnobarevný svazek Starfinder Adventure Path v měkké vazbě obsahuje nový díl série vzájemně propojených vědecko-fantastických úkolů, které dohromady vytvářejí plně rozvinutý děj rozsáhlého rozsahu a epických výzev. Každý 64stránkový svazek Starfinder Adventure Path obsahuje také podrobné články, které podrobně popisují a rozšiřují kampaňové prostředí Starfinderu a přinášejí nová pravidla, řadu nových vzrušujících nestvůr a mimozemských ras, novou planetu k prozkoumání a hvězdnou loď k pilotování a mnoho dalšího!

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640783867. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640783867 Kategorie: , , ,

Související produkty