Paizo Publishing Starfinder Adventure Path: Whispers of the Eclipse (Horizons of the Vast 3 of 6)

489 

Paizo Publishing Starfinder Adventure Path: Whispers of the Eclipse (Horizons of the Vast 3 of 6)  Paizo Publishing Paizo Publishing Starfinder Adventure Path: Whispers of the Eclipse (Horizons of the Vast 3 of 6) 489 Kč

Popis produktu

Na volání o pomoc od sousední skupiny osadníků se hrdinové vydají na záchrannou misi, která je zavede do skrytého údolí v džungli, kde se mezi starobylými elfskými ruinami potulují mimozemští dinosauři. Cesta vede magickým portálem na opuštěnou základnu Azlantiů na povrchu měsíce. Tam se v temnotě schovávají přeživší z nepovedené průzkumné mise a ukrývají se před děsivým, zlovolným stvořením z jiné dimenze!

“Whispers of the Eclipse” je dobrodružství pro Starfinder Roleplaying Game pro čtyři postavy 5. úrovně od Kate Baker. Toto dobrodružství navazuje na Horizons of the Vast Adventure Path, šestidílnou dvouměsíční kampaň, v níž hrdinové stojí v čele průzkumu a mapování nově objeveného světa plného záhad. Tento svazek obsahuje také historii diaspory elfů, výbavu prastaré vesmírné civilizace a výběr rozmanitých mimozemských tvorů.

Každý dvouměsíční plnobarevný svazek Starfinder Adventure Path v měkké vazbě obsahuje nový díl série vzájemně propojených vědecko-fantastických úkolů, které dohromady vytvářejí plně rozvinutou zápletku rozsáhlého rozsahu a epických výzev. Každý 64stránkový svazek Starfinder Adventure Path obsahuje také podrobné články, které podrobně popisují a rozšiřují kampaňové prostředí Starfinderu a přinášejí nová pravidla, řadu nových vzrušujících nestvůr a mimozemských ras, novou planetu k prozkoumání a hvězdnou loď k pilotování a mnoho dalšího!

Recenze hry v Angličtině:

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640783676. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640783676 Kategorie: , , ,

Související produkty