Paizo Publishing Starfinder Flip-Tiles: Space Station Corridors Expansion

499 

Paizo Publishing Starfinder Flip-Tiles: Space Station Corridors Expansion  Paizo Publishing Paizo Publishing Starfinder Flip-Tiles: Space Station Corridors Expansion 499 Kč

Popis produktu

Až se příště vaši hráči vydají na vzdálenou stranu vesmírné stanice, kterou navštíví, nebudou muset čekat, než nakreslíte každou křižovatku chodeb a tunel pro údržbu. Hvězdné destičky Starfinder Flip-Tiles: Z přehazovacích destiček: Space Station Corridors Expansion získáte krásně ilustrované mapové dílky o rozměrech 6 × 6″, ze kterých můžete sestavovat nekonečné kombinace veřejných dopravních cest a zákulisních servisních chodeb, které obohatí vaši orbitální stanici. Uvnitř najdete 24 bohatě zpracovaných oboustranných mapových dílků. Tato rozšiřující sada spolu se sadou Starfinder Flip-Tiles: Space Station Starter Set, vám umožní vytvářet futuristická vesmírná sídla s nekonečnou rozmanitostí! Takže přestaňte kreslit a začněte s překlápěním ještě dnes!

Tento produkt je vhodný jak pro zkušené GM, tak pro nováčky a skvěle zapadne do arzenálu každého Pána hry. Mokré, suché i permanentní fixy se z destiček stírají! Tyto oboustranné destičky měst jsou dodávány v praktickém balení pro snadné skladování.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781640783874. 1. Základní hra / rozšíření Doplněk. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781640783874 Kategorie: , , ,

Související produkty