Pandasaurus Games That Time You Killed Me

1 159 

Pandasaurus Games That Time You Killed Me  Pandasaurus Games Pandasaurus Games That Time You Killed Me 1159 Kč

Popis produktu

Abstraktní hra o vraždách a cestování časem!
That Time You Killed Me je příběhovka, která v průběhu hry představuje nové scénáře s jedinečnými pravidly a komponenty. Stejně jako u každé jiné hry o proplétání se časem musíte tento obsah hrát v přísném, neměnném pořadí. Projděte si 4 různé kapitoly, z nichž každá má svá vlastní pravidla a komponenty a stoupající obtížnost!
Vy a váš soupeř jste soupeřící cestovatelé časem, kteří se snaží jeden druhého vymazat z historie. Abyste dokázali, že jste jediným pravým vynálezcem cestování časem, musíte pomocí svého vynálezu najít svého nepřítele v čase a zavraždit ho – dříve, než on dostane vás!
Bohužel, protože váš nepřítel rozesel po časové linii mnoho svých kopií, možná budete muset tento strašný čin provést mnohokrát, než se vám to podaří. Jen si dejte pozor, aby vás předtím nevymazali!

Recenze (nadšeného) Toma Vasela:

Další vlastnosti: Typ hry Abstraktní, Strategická. Herní doba 15-30 minut. Autor Peter C. Hayward. EAN 850029278054. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 850029278054 Kategorie: , , ,

Související produkty