Para Bellum Wargames Conquest – Old Dominion: Fallen Divinity Artisan Series

2 769 

Para Bellum Wargames Conquest – Old Dominion: Fallen Divinity Artisan Series  Para Bellum Wargames Para Bellum Wargames Conquest – Old Dominion: Fallen Divinity Artisan Series 2769 Kč

Popis produktu

Kdysi vznešení představitelé panteonu Dominionu, kteří však byli dávno zkaženi pádem Hazlie, jsou dnes padlými božstvy – nejnebezpečnějšími nepřáteli, s nimiž se lidstvo dosud setkalo.

Trauma z Pádu a Kleonovo statečné úsilí během následující theomachie naštěstí ochromilo a omezilo moc těchto odporných bytostí. To znamená, že se jim smrtelné zbraně mohou postavit na krátkou dobu, na onen zranitelný okamžik mezi jejich projevením, než budou mít možnost hodovat na Temné síle uvolněné zničením jejich stoupenců.

Tato miniatura z řady Artisan je originální sochou Michaela Kontrarose, inspirovanou lore našeho zakladatele Stavrose Halkiase. Je to řada Artisan Series, aby se ukázala řemeslná zručnost, která byla použita při návrhu, ale také z úcty k ruční výrobě, kterou je každý hotový kus.

Rozšíření v anglickém jazyce. Figurky jsou nesestavené a nenabarvené.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Tématická. Autor Alessio Cavatore. EAN 5213009013529. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 9. Náročnost (1-5) 2,7. Autor Alessio Cavatore.

Katalogové číslo: 5213009013529 Kategorie: , , ,

Související produkty