Pegasus Spiele First Rat

799 

Pegasus Spiele First Rat  Pegasus Spiele Pegasus Spiele First Rat 799 Kč

Popis produktu

Po celé generace si krysy na starém smetišti vyprávějí velkou legendu o měsíci ze sýra. A teď se rozhodly: postaví raketu a ovládnou sýrový měsíc! Všechny krysy samozřejmě spolupracují, aby tohoto velkolepého cíle dosáhly. Každá krysí rodina však také soutěží o to, kdo postaví co nejvíce dílů rakety a kdo vycvičí co nejvíce krysonautů, aby si mohli pochutnat na co největším množství měsíčního sýra.

First Rat je hra až pro pět hráčů, kterou lze hrát i samostatně. Četné strategie, speciální dovednosti a variabilní herní setup vytvářejí nové vzrušení pro každou hru. V každém tahu se hráči musí rozhodnout, zda chtějí jednu ze svých krys přesunout na pět políček, nebo zda chtějí místo toho přesunout více krys na tři políčka – což je možné pouze v případě, že krysy končí svůj pohyb na políčkách stejné barvy. A pokud se na daném políčku již krysy nacházejí, stojí každá krysa navíc jeden sýr! Při pohybu po smetišti hráči sbírají suroviny, nakupují (nebo kradou) užitečné předměty, staví části rakety nebo trénují své krysaře, aby nasbírali co nejvíce vítězných bodů. Kdo se stane první krysou?

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 30 – 75 minut. Autor Gabriele Ausiello. EAN 4250231729942. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5.

Katalogové číslo: 4250231729942 Kategorie: , , ,

Související produkty