Pegasus Spiele Lovecraft Letter DE

299 

Pegasus Spiele Lovecraft Letter DE  Pegasus Spiele Pegasus Spiele Lovecraft Letter DE 299 Kč

Popis produktu

Lovecraft Letter je karetní hra, která kombinuje systém Love Letter se světem H. P. Lovecrafta. Kromě standardních šestnácti karet ve hře Love Letter jsou k dispozici nové verze karet, které obsahují speciální “šílené” schopnosti. Pokud máte jednu z těchto karet na své odhazovací hromádce, pak jste šílený (alespoň pro aktuální kolo) a v dalších tazích můžete zahrát karty šílenství za jejich běžnou sílu nebo jejich speciální sílu, což vám dává více možností během hry. Rizikem však je, že na začátku každého svého tahu musíte podstoupit kontrolu příčetnosti a dobrat si z balíčku tolik karet, kolik karet šílenství máte před sebou; dobrat si jednu nebo více karet šílenství a pro dané kolo končíte.

Pokud hru vyhrajete, ať už tím, že zůstanete poslední naživu, nebo tím, že po vyčerpání balíčku získáte nejvyšší jednotlivou kartu, získáte žeton, který je barevně odlišen podle toho, zda jste byli příčetní, nebo nepříčetní. Pokud získáte dostatečný počet žetonů správného typu, vyhráváte hru. Cthulhu vám také může pomoci vyhrát hru, pokud ho vypustíte ve správný čas…

Učiníte jako vyšetřovatel přítrž ďábelským plánům, nebo pomůžete vést svět do záhuby jako jeden z učedníků šílenství? Vše záleží na vás!

Recenze hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. Herní doba 5–15 minut. Autor Seiji Kanai. EAN 4250231714085. 2. Minimální věk 10. 3. Jazyk hry německý. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 15. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.2.

Katalogové číslo: 4250231714085 Kategorie: , , ,

Související produkty