Plaid Hat Games Familiar Tales

1 789 

Plaid Hat Games Familiar Tales  Plaid Hat Games Plaid Hat Games Familiar Tales 1789 Kč

Popis produktu

Familiar Tales je kooperativní fantasy dobrodružství pro 1-4 hráče. Jedná se o napínavou příběhovou hru, ve které se hráči ujímají rolí čarodějových familiářů, kterým byla svěřena záchrana a výchova vysídlené princezny. Musí ji ochránit před zlými silami, které by ji rády viděly mrtvou, ale když jde o děti, nestačí jen přežít! Familiáři vědí, že každé rozhodnutí, které učiní, ovlivní mladou dívku v jejich péči. Pokud zvítězí a trůn získají zpět, jaká žena na něj usedne?

Hráči budou prozkoumávat rozsáhlý svět prostřednictvím stránek fantastické knihy příběhů plné rozvětvených cest a nezapomenutelných postav. Bojujte s nepřáteli a prozkoumejte mnohá zákoutí kouzelného světa. Zažijte profesionálně vyprávěný, plně bodovaný, desetiletý fantasy epos. Tato aplikace pro prohlížeč, kterou lze snadno stáhnout pro počítače Mac i Windows, je pro hraní Familiar Tales nezbytná. Představte si ji jako automatizovaného pána hry a vypravěče! Aplikace obsahuje také digitální knihu pravidel s možností vyhledávání.

Inovativní systém hraní s kartami umožňuje hráčům zvyšovat úroveň svých familiárů sestavováním a přizpůsobováním jejich balíčků dovedností. Hráči budou své karty dovedností používat k provádění nejrůznějších vzrušujících akcí v průběhu kampaně.

 

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná, Tématická. Herní doba 45-120 minut. Autor Jerry Hawthorne. EAN 850018877220. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 46-60.

Katalogové číslo: 850018877220 Kategorie: , , ,

Související produkty