Plan B Games Village: Big Box

2 049 

Plan B Games Village: Big Box  Plan B Games Plan B Games Village: Big Box 2049 Kč

Popis produktu

Život ve vesnici je těžký, ale zároveň umožňuje obyvatelům rozvíjet se a prosperovat podle svých představ. Jeden z vesničanů se možná bude chtít stát mnichem. Jiný může cítit ambice a usilovat o kariéru ve veřejné správě. Třetí může chtít hledat štěstí ve vzdálených zemích.

Ve hře Village se každý hráč ujímá vedení jedné rodiny a snaží se jí pomoci najít slávu a věhlas mnoha různými způsoby. Na jednu věc však nesmíte zapomenout: Čas se pro nikoho nezastaví a při dostatku času lidé zmizí. Ti, kteří se ocitnou zvěčněni v kronice vesnice, přinesou svému rodu čest a budou o krok blíže k vítězství.

V každém tahu si vezmete kostku z oblasti na herní desce a poté provedete akci této oblasti. Na hrací desce jsou zóny se specifickými atributy, trh, cestovní zóna, řemeslná zóna, kostel a dům rady a každá zóna je osázena kostkami čtyř barev a také černými kostkami, které slouží jako prokletí. Mnohé z těchto oblastí nabízejí více akcí, takže pokud si například vezmete kostku z řemeslné oblasti, můžete získat vola, koně, vůz, pluh nebo svitek, případně můžete přeměnit pšenici na zlato. Některé oblasti nabízejí krátkodobé bodování, jiné dlouhodobé bodování a další nabízejí pouze bodování na konci hry. Kolo končí, když na žádném místě nezůstane žádná kostka. Hra končí, když je plná buď vesnická kronika, nebo anonymní hřbitov.

Village: Big Box obsahuje základní hru Village, rozšíření Inn a Port, všechny dříve vydané propagační materiály a nové rozšíření “Marriage“, přičemž všechny materiály jsou vzájemně integrovatelné a hra nyní obsahuje sólový režim i přepracovanou hratelnost, dvouvrstvé desky pro hráče a větší, oboustrannou hlavní desku, která eliminuje potřebu překryvů použitých v původních rozšířeních.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90-150 minut. Autor Inka Brand, Markus Brand. EAN 4061897502004. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 4061897502004 Kategorie: , , ,
Výrobce:Plan B Games

Související produkty