Portal Batman: Everybody Lies

999 

Portal Batman: Everybody Lies  Portal Portal Batman: Everybody Lies 999 Kč

Popis produktu

Batman: Everybody Lies je kooperativní dedukční hra založená na systému oceňované herní série Detective. Přináší hluboce tematický zážitek, který je výzvou pro 2-4 hráče, aby se spojili s křižákem v kápi a přenesli divadelní hry a témata Batmana do života. Hráči musí shromažďovat důkazy a spojovat fakta, aby rozluštili záhadu. Každý scénář končí závěrečnou zprávou s otázkami ověřujícími, jak dobře tým případ vyšetřil.
Hra Batman: Everybody Lies, plně ukotvená v bohaté komiksové historii, vyzývá hráče, aby se ujali rolí čtyř klíčových vyšetřovatelů – instinktivního novináře Warrena Spaceyho, houževnaté reportérky Vicki Valeové, brutálního detektiva Harveyho Bullocka nebo mazané Catwoman. Avšak i když tito nepravděpodobní spojenci spojí své síly, jejich cíle nejsou vždy v souladu. Aby se zachytila složitost komiksů, přidal Portal do systému Detektivů novou mechaniku skrytých plánů, která každému hráči přiděluje tajné cíle a jedinečné podmínky vítězství podle toho, jakou postavu DC ztvárňuje. Hra Batman: Everybody Lies začíná úvodním prologem, který má hráče seznámit s pravidly hry, a poté pokračuje třemi velkými případy k řešení, z nichž každý zabere zhruba 2-3 hodiny. Každý případ lze hrát samostatně jako epizody, pokud však hráči rozlousknou všechny čtyři případy, rozpletou hlavní příběh s epickým vyvrcholením.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 120-180 minut. Autor Przemysław Rymer, Ignacy Trzewiczek, Jakub Łapot. EAN 5902560384703. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 121-180.

Katalogové číslo: 5902560384703 Kategorie: , , ,
Výrobce:Portal

Související produkty