Pretzel Camel Up – Off Season DE

1 059 

Pretzel Camel Up – Off Season DE  Pretzel Pretzel Camel Up – Off Season DE 1059 Kč

Popis produktu

Ve hře Camel Up: Každý z 3-5 hráčů má svou karavanu čtyř velbloudů, kteří mohou převážet zboží, přičemž velbloudi mohou převážet 3, 4, 5 a 6 kusů zboží. Zboží je čtyř druhů – koberce, vázy, datle a (nedatlové) ovoce – a toto zboží bude k dispozici na trzích, přičemž ve hře je o jeden trh více, než je počet hráčů. Každý oboustranný trh udává, kolik je na něm umístěno lícem nahoru a dolů otočených karet, a navíc zvláštní sílu daného trhu.

 

Na začátku kola hráči přihazují, kdo si z trhu vybere zboží jako první, přičemž pravidla přihazování jsou určena zadní stranou nejvyšší karty zboží v balíčku. Kdo vyhraje dražbu, odvede své peníze do banky, zatímco všichni ostatní si své mince ponechají. (Mince jsou vítězné body, takže jich raději nevyhazujte příliš mnoho!).

Vítězný dražitel si vybere trh, využije sílu tohoto trhu (pokud si to přeje), pak si vezme všechno zboží z tohoto trhu, otočí je lícem nahoru (pokud je to nutné) a naloží zboží na své velbloudy. Na velblouda lze naložit zboží pouze jednoho typu, a pokud je na velbloudu nějaký typ zboží, je třeba toto zboží na stejného velblouda naložit i nadále. Každý velbloud má však limit zboží, a pokud tento limit překročíte, pak musíte všechen tento typ zboží odhodit.

Každý další hráč v pořadí ve směru hodinových ručiček si pak vybere nezvolené tržiště, případně použije jeho sílu a vyzvedne a naloží své zboží. Každý hráč má pak možnost prodat zboží maximálně z jednoho velblouda, přičemž každý druh zboží se vyplácí jiným způsobem:

Datle: Na kartách jsou zobrazeny 1-4 datle, a čím více jich prodáte najednou, tím více peněz obdržíte.
Koberce: Karty jsou v šesti barvách a stejnou barvu nemůžete prodat dvakrát v jedné dávce. Opět platí, že čím více jich prodáte najednou, tím lépe.
Vázy: Karty se dodávají ve třech druzích (s určitým překrytím) a najednou můžete prodat pouze jeden tvar.
Ovoce: Karty jsou čtyř typů v různých hodnotách a můžete prodat pouze ovoce s nejnižší hodnotou.
Na nevybraný trh položte minci o hodnotě 1, otočte všechny ostatní trhy, doplňte tyto trhy kartami a začněte další kolo. Až balíček dojde, dokončete ještě jedno kolo – prodávejte jednou z každého svého velblouda – a pak vyhrává ten, kdo má nejvíce peněz.

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba 45 minut. Autor Stefan Kloß, Anna Oppolzer. EAN 4015566602625. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel německý. 5. Minimální počet hráčů 3. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 31-45.

Katalogové číslo: 4015566602625 Kategorie: , , ,
Výrobce:Pretzel

Související produkty