Quined Games Agropolis (+3 rozšíření)

259 

Quined Games Agropolis (+3 rozšíření)  Quined Games Quined Games Agropolis (+3 rozšíření) 259 Kč

Popis produktu

Všude se ozývají zvuky rušné farmy, od kdákání slepic po houkání traktorů. Je na vašem týmu plánovačů, aby z této malé farmy vytvořili prosperující rančerskou komunitu! Poté, co jste ve Sprawlopolisu vytvořili města snů, je nyní čas zaměřit se na rušný venkov, kde se farma, ranč a silnice prolínají hlavním plánem, který se jako vždy zdá být jen na dosah.

Agropolis je samostatně hratelným rozšířením hry Sprawlopolis, které přináší stejnou hru s kartami a variabilním skórováním do nového prostředí: městské bloky ustupují sadům, pšeničným polím, ohradám s dobytkem a vinicím. Stejně jako dříve si hráči vylosují tři karty cílů a pak se snaží postupně umístit karty tak, aby vytvořili venkovský stůl, který tyto cíle co nejlépe splňuje. Nové herní prvky pomáhají kompenzovat příliš silné bodovací kombinace a na určité typy terénu navrstvují další atributy, čímž poskytují ještě větší hloubku hratelnosti, aniž by byla obětována charakteristická elegance původní hry.

Obsahuje rozšíření ” Invasion ” a ” Points of Interest “! Obsahuje také rozšíření “Combopolis”, které umožňuje kombinovat Agropolis se Sprawlopolis.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 15-20 minut. Počet hráčů 1-4. Autor Steven Aramini, Danny Devine, Paul Kluka. EAN 8720387261246. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1.

Katalogové číslo: 8720387261246 Kategorie: , , ,
Výrobce:Quined Games

Související produkty