Quined Games Carson City: Big Box

2 599 

Quined Games Carson City: Big Box  Quined Games Quined Games Carson City: Big Box 2599 Kč

Popis produktu

Píše se rok 1858 v Carson City v Nevadě. Shromáždili jste tým odvážných kovbojů a vaším plánem je skoupit nejlepší pozemky v tomto novém městě a vybudovat na nich nejlépe prosperující ranče, doly, salony atd.

Carson City: Big Box obsahuje kolekci základní hry Carson CityGold & Guns expansion a chystané Horses & Heroes expansion. Herní deska byla přepracována a aktualizována tak, aby podporovala šestého hráče a rozšíření Horses & Heroes. Hra se hraje na čtyři kola a v každém z nich si hráči vyberou jednu z postav, které poskytují určité výhody. Pokud si více hráčů nárokuje stejnou akci, dojde k souboji a hráč s největší palebnou silou akci vyhrává. Nakonec vyhrává nejvýznamnější občan Carson City – měřeno vítěznými body, které lze získat během hry i po jejím skončení.

Carson City: Gold & Guns expansion, první rozšíření, obsahuje aktualizované budovy a domy, nové budovy, nové oboustranné postavy, postavu “indiána” (dříve propagační předmět na Spiel 2010) a samostatné rozšíření s názvem “Psanci”.

Carson City: Horses & Heroes expansion, Druhé rozšíření, “Koně a hrdinové”, umožňuje hráčům navštívit rodeo a získat další vítězné body a používat koně k odemknutí speciálních akcí. Do hry jsou také přidány tři nové postavy.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90 – 180 minut. Autor Xavier Georges. EAN 8717953118578. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 12. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 8717953118578 Kategorie: , , ,
Výrobce:Quined Games

Související produkty