Quined Games La Cosa Nostra

685 

Quined Games La Cosa Nostra  Quined Games Quined Games La Cosa Nostra 685 Kč

Popis produktu

Ve hře La Cosa Nostra se ujmete role mafiánského bosse. Na začátku ovládáte partu gangsterů a několik podniků. V průběhu hry budete najímat nové gangstery, kteří budou dělat špinavou práci a vybírat peníze. Investice vedou k novým oborům podnikání nebo monopolním pozicím: ovládněte obchod s drogami, půjčování peněz nebo prostituci. Podplácejte politiky a policisty, investujte své peníze do nočních klubů, kasin nebo do odpadového hospodářství. Chcete-li získat velké obchody, musíte spolupracovat s ostatními rodinami – nikdy se však nespoléhejte na tato “přátelství”. Ostatní využijí první příležitosti, aby vám vrazili kudlu do zad, takže to raději udělejte jako první…

Každý hráč ovládá karty gangsterů, které slouží buď k získávání peněz, nebo k útokům na ostatní hráče. Akce se plánují tajně, pokládají se lícem dolů a pak se postupně hrají. K úspěchu často potřebujete určité obchodní karty. Pokud je sami nevlastníte, můžete vyjednávat dohody s ostatními hráči. Hráči mezi sebou vyjednávají, špehují, vyhrožují si a podvádějí se.

Každé ze čtyř kol přináší do hry nové akční karty a počet gangsterů se zvyšuje. Možnosti akcí se tak stávají rozmanitějšími, zakázky výnosnějšími a útoky silnějšími. Spolupráce se stává atraktivnější a zrada lákavější, protože nakonec jsou peníze to jediné, co se počítá.

 

Hra je v anglickém jazyce.

 

Další vlastnosti: Typ hry Strategická. Herní doba 90 minut. Autor Johannes Sich. EAN 719327009338. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 4. Jazyk pravidel německý. 4. Jazyk pravidel francouzský. 4. Jazyk pravidel italský.

Katalogové číslo: 719327009338 Kategorie: , , ,
Výrobce:Quined Games

Související produkty