RC Games SuperAce Tennis – Tráva

490 

RC Games SuperAce Tennis – Tráva  RC Games RC Games SuperAce Tennis – Tráva 490 Kč

Popis produktu

Hra je postavena na jednoduchých pravidlech, která odpovídají skutečnému tenisu a hráče vybízejí k strhující bitvě přes jednotlivé údery, gamy, sety až k vítězným zápasům.  Zvolte správnou taktiku proti vašemu soupeři. Hrajte útočně, riskujte, snažte se umísťovat míčky tak, aby je soupeř nedoběhl. Nebo naopak odpalujte na jistotu a čekejte na soupeřovu chybu.

Délka hry podobně jako ve skutečném tenisu závisí na průběhu zápasu. Můžete ji také před prvním podáním ovlivnit volbou zápasu na 2 nebo 3 vítězné sety.

Součástí hry je mobilní aplikace se zvukovými efekty, která vám usnadní počítání skóre. Po stažení do vašeho mobilu zadejte své jméno, vyberte počet setů, a další průběh, výsledek i statistiky zápasu povede a spočítá aplikace už za vás! Aplikaci lze použít i při reálném tenisu.

Upoutávka:

Představení hry:

Videonávod:

Další vlastnosti: Typ hry Rodinná. Herní doba . EAN 0745110754435. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 6. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 90. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 7.

Katalogové číslo: 0745110754435 Kategorie: , , ,
Výrobce:RC Games

Související produkty