Rebel The Witcher: Old World Legendary Hunt Expansion

1 399 

Rebel The Witcher: Old World Legendary Hunt Expansion  Rebel Rebel The Witcher: Old World Legendary Hunt Expansion 1399 Kč

Popis produktu

Některá monstra jsou tak silná a krutá, že šíří strach a zkázu město za městem. Zabití takové nebezpečné nestvůry by z každého zaklínače udělalo živoucí legendu. Ale ne každý zaklínač dokáže splnit tak náročný úkol!

Toto rozšíření obsahuje 7 obrovských miniatur, 7 karet nestvůr s dalšími speciálními žetony a karty. S tímto rozšířením se po Kontinentu pohybuje velká nestvůra, která rozsévá hrůzu a zkázu. Zaklínači trénují, loví nestvůry a snaží se připravit na posledního nepřítele. Zabití legendární nestvůry je jedinou cestou k vítězství ve hře.

Přehled herních mechanismů a komponent:

– Každá z těchto nestvůr je obrovská miniatura se speciální velkou kartou nestvůry, která vysvětluje její jedinečné schopnosti a útoky.
– K dispozici je také sada 20 nových bojových karet, které se používají pouze v boji proti legendárnímu monstru.
– Toto rozšíření obsahuje sadu karet lovu legendárních nestvůr, které je přesunou po mapě a dávají hráčům možnost sbírat informace při přípravě na boj.
– Legendární příšera se na mapě objeví od začátku hry, bude se pohybovat po mapě a zanechávat za sebou zkázu, kterou představují speciální žetony. Zaklínači se budou moci na závěrečný boj připravovat od samého začátku, ale také budou muset trénovat a lovit další příšery.

Kompatibilita s rozšířeními:

– Funguje se standardní hrou a základním sólo režimem.
– Nefunguje s Wild Huntem, který již obsahuje miniatury bossů, z nichž si můžete vybírat.
– Lze jej kombinovat se všemi režimy z Monster Trail.
– Můžete používat Mages, Lost Mount i Adventure Pack a zároveň přidat Legendary Hunt.

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 90-150 minut. Autor Łukasz Woźniak. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 44807 Kategorie: , , ,
Výrobce:Rebel

Související produkty