Rebel The Witcher: Old World Skellige Expansion

1 279 

Rebel The Witcher: Old World Skellige Expansion  Rebel Rebel The Witcher: Old World Skellige Expansion 1279 Kč

Popis produktu

Rozšíření ke hře The Witcher: Old World.

Ostrovy na Velkém moři obývají různé klany, z nichž se rodí obchodníci, válečníci a vůdci. Někdo by v Ostrovech mohl vidět příležitost k politickým konexím, ale zaklínač nebo mág by tam spíše cestoval za výcvikem, lovem nestvůr a dobrodružstvím. Návštěva Skellige i dalších, neprozkoumaných ostrovů může být velmi přínosná, ale takové cesty se málokdy obejdou beze ztrát.

Získáváte rozsáhlé rozšíření desky se zcela novými lokacemi a žetony lokací. Vaše mapa se zvětší a stane se zajímavější. Existuje speciální způsob, jak cestovat na ostrovy pomocí miniatur lodí, a každá cesta s sebou přináší vždy nové, námořní dobrodružství. Existuje speciální balíček karet průzkumu a událostí jen pro toto rozšíření a některé z nich mohou vést k vyvolání Dagona, prastaré příšery.

Obsah rozšíření:

– 1 miniatura nestvůry Dagon
– 3 miniatury lodí
– 1 herní deska
– 1 karta velké nestvůry
– 6 žetonů přístavu
– 50 karet průzkumu
– 30 karet událostí

Kompatibilita s rozšířeními:

– Funguje se standardní hrou a základním sólovým režimem.
– Nefunguje plně s Wild Huntem, protože jeho velkou část tvoří nové karty průzkumu. Hráči se mohou rozhodnout pouze pro přidání mapy s novými lokacemi a cestování lodí.
– Lze ji kombinovat se všemi režimy z Monster Trail.
– Lze jej kombinovat s Legendary Hunt.
– Při přidávání rozšíření Skellige můžete použít Mages, Lost Mount, stejně jako Adventure Pack.

Recenze v AJ:

Další vlastnosti: Typ hry Tématická. Herní doba 90-150 minut. Autor Łukasz Woźniak. EAN . 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 91-120.

Katalogové číslo: 44810 Kategorie: , , ,
Výrobce:Rebel

Související produkty