Red Raven Games Megaland

729 

Red Raven Games Megaland  Red Raven Games Red Raven Games Megaland 729 Kč

Popis produktu

Jste připraveni běžet? Zkus své štěstí ve světě videoher Megaland, bojuj s příšerami (a králíky) a sbírej mince!

Na začátku každého kola umístí každý hráč svou postavu na destičku úrovně, poté si vylosuje jeden poklad a umístí ho nad desku své postavy. Jakmile to všichni udělají, vytáhněte nejvyšší kartu úrovně a zjistěte, zda hráči utrpí poškození od příšery, která se na ní nachází. Hráči se pak mohou rozhodnout, zda kolo opustí a vyloží své poklady, nebo zda budou pokračovat dál; pokud pokračují, vylosují si další kartu pokladu a poté odhalí další kartu úrovně. Pokud utrpíte celkové poškození rovnající se vašemu počtu srdcí, neuspějete, vypadáváte z kola a přicházíte o všechny poklady, které jste měli.

Jakmile všichni opustí kolo, ať už vyřazením, nebo projitím a uložením svých pokladů, mohou si hráči koupit karty budov, jako jsou bowlingové dráhy, herny a výrobny mýdla. Budovy stojí 1-5 pokladů a při nákupu budovy, která stojí více než 1, musíte zaplatit různé poklady. Každá budova dává jednorázový nebo trvalý efekt. Možná budete sbírat žetony skoku, které můžete použít k odstranění příšer, abyste neutrpěli poškození; možná si pořídíte nemocnici, která vám dává mince, když sousední hráči neuspějí v úrovni; možná si koupíte více srdcí, které vám v budoucnu umožní běžet dál; a možná budete sbírat mince, které mohou být nejcennějším předmětem ze všech, protože hra končí po kole, ve kterém někdo nasbírá 20 mincí. Kdo má v tu chvíli nejvíce mincí, vyhrává!

Megaland obsahuje šest typů budov s hvězdičkami, které se používají v každé hře, a sedmnáct dalších typů budov, přičemž pouze sedm z nich lze použít v každé hře.

 

Krátká recenze hry:

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Strategická. Herní doba 20 minut. Autor Ryan Laukat, Malorie Laukat. EAN 0040232695001. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 5. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 0040232695001 Kategorie: , , ,

Související produkty