Renegade Game Studios Vampire: The Masquerade 5 th Edition Roleplaying Game Children of the Blood Sourcebook – EN

949 

Renegade Game Studios Vampire: The Masquerade 5 th Edition Roleplaying Game Children of the Blood Sourcebook – EN  Renegade Game Studios Renegade Game Studios Vampire: The Masquerade 5 th Edition Roleplaying Game Children of the Blood Sourcebook – EN 949 Kč

Popis produktu

Varování před dospělým obsahem: obsahuje grafický a písemný obsah dospělého charakteru, včetně násilí, sexuálních témat a silných slov. Doporučujeme čtenářům diskrétnost.

Víte, kdo považuje víru mezi mrtvými za banální pojem – nebo ještě hůř, za nový?

Tupci a podvodníci.

Tito upíři chtějí, abyste věřili, že náboženství je mezi Kindred novým fenoménem. Chtějí, abys věřil, že pouze upíři na periferii se hlásí k uctívání vyšších sil nebo usilují o vyšší cíle.

Chtějí, abyste tomu věřili, protože chtějí, abyste se cítili osamělí, bez cíle a odtržení od našeho skutečného, duchovního – ne, Bohem daného – dědictví a osudů. Dají vám takový pocit a pak se stanou vaším přítelem, vaším jediným důvěrníkem a budou mít jednu ruku ve vaší kapse, zatímco druhou vám budou měřit hrudní koš na kůl.

Těmto lidem nevěřte. Věřte nám. Věřte mi. Nepřežil jsem tak dlouho, jak jsem přežil, díky přízemním prostředkům, díky nedostatku přesvědčení nebo díky tomu, že jsem si namlouval, že na světě není nic většího než já. Přidejte se ke mně a já vám ukážu pravdu. Mohu být vaším přítelem a důvěrníkem. Na této cestě mohou být oběti, ale slibuji, že povede k vašemu osvícení.

Další vlastnosti: Typ hry RPG. EAN 9781957311098. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. . . . . . . . .

Katalogové číslo: 9781957311098 Kategorie: , , ,

Související produkty