Renegade Games Crimes & Capers And the Winner is… DEAD!

849 

Renegade Games Crimes & Capers And the Winner is… DEAD!  Renegade Games Renegade Games Crimes & Capers And the Winner is… DEAD! 849 Kč

Popis produktu

Večírek s vraždou tak trochu jinak… zkombinovaný se zážitkem z únikovek!

Jste nominováni na 67. ročník hudebních cen! Bohužel dnes večer nic nevyhrajete. Mannie, náš hostitel, americká popová hvězda, je mrtvý. Žádáme vás, abyste v zájmu své bezpečnosti zůstal v zelené místnosti. Až tam budete, pokuste se otevřít Manniinu kabelku a hledat stopy, co se stalo na zkoušce a vedlo k její vraždě.

Crimes & Capers And the Winner is… DEAD! je kooperativní hra, ve které se se skupinou přátel vžijete do rolí slavných umělců a společně řešíte záhadu. Nevyžadují se žádné speciální dovednosti ani předchozí znalosti. Čtěte příspěvky na sociálních sítích a řešte hádanky, abyste odemkli kabelku Mannie, a pak zjistěte, kdo ji zavraždil!

Další vlastnosti: Typ hry Detektivní, Párty, Deduktivní. EAN 810011723146. Herní doba 90 minut. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 4. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 61-90. .

Katalogové číslo: 810011723146 Kategorie: , , ,

Související produkty