REXhry Komiks,v němž jsi malým hrdinou: Koťata a draci – Pčíkra

349 

REXhry Komiks,v němž jsi malým hrdinou: Koťata a draci – Pčíkra  REXhry REXhry Komiks,v němž jsi malým hrdinou: Koťata a draci – Pčíkra 349 Kč

Popis produktu

Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! Koťata a draci vypráví o kočičím princi Mourkovi a strašlivém draku sužujícím království. Mourek se vypraví na odvážnou výpravu, aby se postavil příšeře a dokázal, že na dobrodružství není moc mladý.

Dobrodružný komiks Koťata a draci spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzoru populárních „gamebooků“ se čtenáři rozhodují, kterou cestou se v příběhu dají, řeší rozličné hádanky, hrají hry a sbírají předměty, které jim v jejich snažení pomohou.

Prožijte se svými dětmi dobrodružství, ve kterém se budou moci rozhodovat sami, a kde vy budete pouze jejich průvodcem. Díky rozvětvenému příběhu a různým cestám k dokončení vyprávění můžete stejný komiks projít mnohokrát a pokaždé najdete něco nového!

Pokud vás příběh Koťat a draků bavil, podívejte se i na další komiksy ze stejné série: Káťa a Poděs – Velký útěk vypráví o princezně ve věži, která nehodlá jen tak čekat na záchranu, zatímco Pan Klapík – Listonoš dobrodruh vás zavede na listonošská dobrodružství při doručování důležitých zásilek.

Hledáte-li něco pro trochu větší hrdiny, zkuste třeba gamebookový komiks Komiks, v němž jsi hrdinou – Rytíři: První dobrodružství.

Další vlastnosti: Typ hry Gamebook. Herní doba neuvedena. Autor Jarvín, Ju. EAN 9788090802551. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 7. Herní doba (minut) neuvedena. . . .

Katalogové číslo: 9788090802551 Kategorie: , , ,
Výrobce:REXhry

Související produkty