REXhry Mozkožrout

449 

REXhry Mozkožrout  REXhry REXhry Mozkožrout 449 Kč

Popis produktu

Karetní hra Mozkožrout (v originále Mindbug) klame tělem – tato malá, svižná a na pravidla jednoduchá hra se šílenými mutanty mozky nejen požírá, ale i jaksepatří zamotává. Z tradičních soubojových karetních her „vykládej příšery a seber soupeři životy“ si nechává úplný základ, který ale osekává od všeho nadbytečného a přimíchává do něj originální mechaniku: na začátku mají oba hráči dvě karty mozkožroutů, kterými si soupeřem pracně zahranou příšeru prostě přivlastní. 

 

Vzhledem k tomu je nutné přemýšlet nad tím, kdy tuto schopnost využít, jestli tato docela silná příšera není jen vějička a soupeř v ruce schovává něco ještě horšího i jestli se vám teď vůbec vyplatí hrát své eso v rukávu! 

 

Recenze hry (AJ):

Průběh hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Rodinná, Karetní, Pro dva. Herní doba 15–25 minut. Autor Richard Garfield. EAN 0751784417699. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 2. 7. Herní doba (minut) 25.

Katalogové číslo: 0751784417699 Kategorie: , , ,
Výrobce:REXhry

Související produkty