REXhry Únikové příběhy: Potomci lesa

769 

REXhry Únikové příběhy: Potomci lesa  REXhry REXhry Únikové příběhy: Potomci lesa 769 Kč

Popis produktu

Vaše jméno je Gilbert a strávil jste celý svůj život na malém městě, obklopený tísnivou, agresivní a temnou divočinou. Stromy za hranicemi městských bran jsou domovem Wyrmvinů, kříženců rostlin a zvířat, kteří splynuly v tuto smrtící ohavnost dávno zapomenutým pohanským rituálem.

Město je v bezpečí… tedy alespoň prozatím. Nicméně nenacházíte zde žádnou radost a smysl života. Nejste nic jiného než tulák, muž bez rodiny, domova a smyslu života. Vše co máte jsou šťastné okamžiky, které sdílíte se Sevillou-jedinou osobou ve městě, která ve vás vidí něco jiného než jen dalšího ubožáka bez domova.  

Každým dnem sílí hlas, který vás volá vyrazit za hranice města. Neboť to, co leží za jeho hradbami tahá za nitky osudu způsobem, kterému nedokážete odolat. Čas vyčerpávajících zkoušek se blíží. Buďte připraveni!

Únikové příběhy: Potomci lesa jsou další díl z řady únikových her na stole s názvem Únikové příběhy (mohli jste hrát například Procitnutí). Tentokráte je příběh naprosto odlišný – v roli mladého muže stíhaného osudem budete objevovat temný svět, řešit hádanky a prožívat dobrodružství plné zvratů. Jedná se o samostatný díl série, k jeho hraní nebudete potřebovat znalost předchozích dílů. A herní doba vám vystačí na mnoho hodin!

Co nového přináší tato hra do série únikových příběhů:

  • Více karet s ještě více hádankami!
  • Vývoj charakteru postavy na základě vašich rozhodnutí!
  • Originální temné fantasy prostředí!
  • Nelineární a komplexní systém vyprávění, které činí každou vaši cestu jedinečnou!
  • Nová kategorie karet: užitečné předměty, které vám napomohou při vaší cestě do temnoty!

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Tématická. Herní doba 360-540 minut. Autor Jakub Caban, Bartosz Idzikowski. EAN 8594184129623. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 16. 3. Jazyk hry český. 4. Jazyk pravidel český. 5. Minimální počet hráčů 1. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 181+.

Katalogové číslo: 8594184129623 Kategorie: , , ,
Výrobce:REXhry

Související produkty