Ridley’s Games Taco Time

312 

Ridley’s Games Taco Time  Ridley's Games Ridley’s Games Taco Time 312 Kč

Popis produktu

Cílem této hry je vyhrát karty s lahodným jídlem a chutnými nápoji, které si na začátku zvolíte a to tím, že budete dávat ty správné ingredience. Čím více správných ingrediencí hodíte, tím těžší bude pro jiného hráče vás o ně připravit! Hodíte-li však příliš mnoho špatných ingrediencí a zkrachujete, ztratíte svůj pokrm a jedna z kostek bude na kartě zablokována! Každá karta, kterou nasbíráte, vám vydělá body, přičemž celé jídlo znamená bonusové body! Hráč s nejvyšším počtem karet na hromádce vyhrává!

Taco Time je hra od Ridley’s Games pro 2-6 hráčů ve věku 8+, ve které se hází kostkami a hraje se systémem push-your-luck. Hráči házejí kostkami a sbírají karty jídel a nápojů tak, že přiřazují správné ingredience k pokrmům, které chtějí připravit. Čím více správných ingrediencí hodí, tím těžší bude pro ostatní hráče je vyzvat. Házení příliš mnoha špatných ingrediencí však může způsobit, že hráči o své karty přijdou. Každá nasbíraná karta jídla přináší body, přičemž za dokončení celého pokrmu získáte bonusové body. Vítězem se stává hráč, který má na své hromádce karty s nejvyšším počtem bodů. Taco Time je vhodná pro přátele, rodiny a všechny, kteří milují tacos. Hra obsahuje 32 karet s jídlem, 12 karet s nápoji, 8 kostek s ingrediencemi a návod a její průměrná herní doba je 30 minut. Vytištěno na FSC papíře a sójovými inkousty.

Další vlastnosti: Typ hry Karetní, Rodinná. EAN 0810073342422. 1. Základní hra / rozšíření Základní hra. 2. Minimální věk 8. 3. Jazyk hry bez textu. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 6. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 10. Herní kategorie Kostkové.

Katalogové číslo: 0810073342422 Kategorie: , , ,

Související produkty