Rio Grande Games Dominion: Plunder – EN

1 199 

Rio Grande Games Dominion: Plunder – EN  Rio Grande Games Rio Grande Games Dominion: Plunder – EN 1199 Kč

Popis produktu

Za mořem mají tolik věcí. A je to mnohem lepší než tvoje věci. Kvalitnější řemeslné zpracování. Kvalitnější materiály. Lesklejší. Mají korunky a čelenky – a to jsou jen klobouky. Je čas pořídit si něco z toho. Chceš mít snadný život a jsi připraven pro něj tvrdě pracovat, takže jsi shromáždil několik starých slaných psů plus kyselou a zahořklou zlatou rybku. A vyplouváte. Moře je sice drsná vládkyně, ale dobrá kuchařka, alespoň pokud máš rád všechno pořádně slané. Dnes večer je rudá obloha, takže se bude vařit porce Námořnické rozkoše, která, jak jsi pochopil, obsahuje tuňáka. A brzy budeš útočit na obchodní lodě a brát jim poklady. Ale skutečným pokladem jsou šťastné vzpomínky, které si vytvoříte.

Dominion: Plunder je patnácté rozšíření pro hru Dominion. Obsahuje 500 karet, z toho 40 nových karet království. Má spoustu pokladů a setrvání, karty, které vám dávají kořist, a vlastnosti, které upravují hromádky. Vrací se také události.

Vysvětlení pravidel a průběh hry (AJ):

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Rozšíření. Herní doba 30 minut. Autor Donald X. Vaccarino. EAN 655132006316. 2. Minimální věk 13. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 30. 8. Hodnocení Boardgamegeek (0-10) 8.4.

Katalogové číslo: 655132006316 Kategorie: , , ,

Související produkty