Rio Grande Games Dominion: Prosperity 2nd Edition – EN

1 099 

Rio Grande Games Dominion: Prosperity 2nd Edition – EN  Rio Grande Games Rio Grande Games Dominion: Prosperity 2nd Edition – EN 1099 Kč

Popis produktu

Jedná se o čtvrté rozšíření hry Dominion. Přidává do Dominionu 25 nových karet království a 2 nové základní karty, které umožňují hráčům pokračovat v budování zlata a provincií. Ústředním tématem je bohatství; jsou zde poklady se schopnostmi, karty, které s poklady interagují, a silné drahé karty.

Ach, peníze. Není nad to, když vám v rukou cinknou mince. Máte ho mnohem raději než zvuk cinkání mincí v rukou někoho jiného nebo zvuk mincí, které jen tak leží na hromadě, na kterou nikdo nedosáhne, aniž by vstal. Vstávání, to už je za vámi. Život se k vám zachoval dobře. Ještě před deseti lety jsi obdělával vlastní pole v obyčejném slaměném klobouku. Dnes se tvé království rozprostírá od moře k moři a tvůj slaměný klobouk je největší, jaký kdy svět poznal. Máš také nejmenšího psa na světě a svou sochu v životní velikosti z baklavy. Jistě, za peníze si štěstí nekoupíš, ale můžeš si za ně koupit závist, vztek a také takový ten prázdný pocit. Stále máte problémy – nepříjemné sousedy, které je třeba překonat. Ale tentokrát je zdoláte ve velkém stylu.

Další vlastnosti: Typ hry Strategická, Karetní, Rozšíření. Herní doba 30 minut. Autor Donald X. Vaccarino. EAN 655132006224. 1. Základní hra / rozšíření Rozšíření. 2. Minimální věk 14. 3. Jazyk hry anglický. 4. Jazyk pravidel anglický. 5. Minimální počet hráčů 2. 6. Maximální počet hráčů 4. 7. Herní doba (minut) 16-30.

Katalogové číslo: 655132006224 Kategorie: , , ,

Související produkty